З днем Ангела Марії


Марія – чудесне ім’я, у ньому душевність і тепло. Тож у цей день, дорога, бажаю тобі бути щасливою все життя. Нехай цей день принесе тобі багато радості та буде наповненим Божою присутністю!


Маріє, вітаю тебе зі святом! Хочу подарувати тобі світлі побажання. Нехай тебе оточують тільки добрі люди, хай доля завжди підносить лише приємні сюрпризи, а життя тішить радощами. Щастя тобі, успіхів і любові.


Вітаю з іменинами Марії,
Бажаю хай здійсняться заповітні мрії,
Чого не вистачає – хай прибуде,
Нехай в житті усе, що треба, буде!
У домі хай поселиться достаток,
Хай у вазу ставить хтось завжди букет ромашок,
Хай буде добра доля та кохання,
Щаслива усмішка і ввечері, і зрання.


Мою кохану білосніжку
Цілую нині ніжно в щічку
Нехай здійсняться всі бажання
Мої найкращі привітання!


Люба, Маріє! Вітаю тебе з Днем ангела. Нехай ангел-охоронець оберігає тебе на кожному кроці. Хай піклується про твоїх близьких і слідує за тобою, де б ти не була.


Хай серце радістю наповниться сьогодні, Хай Марія — покровителька з небес, Для тебе в Бога вимолить дві сотні, Щасливих літ, здоров’я і чудес.


В день святковий гріють душу Теплі побажання, Настрій свята в серці творять Щирі привітання! В іменини ми бажаєм І щодня, й щомиті, Хай Марії помагає Ангел-покровитель!


Хай ангел допоможе крокувати стежками життя, А Господь подарує долю мрії, В день іменин хай серце переповнять почуття, Душа від щастя запалає та зрадіє, Здоров’я ще бажаємо на сотню літ, В любові та достатку процвітання, Нехай в цей день лунають з всіх сторін, З Днем Ангела Марії найкращі привітання!