Прикольні СМС коханій дівчині


У сні і наяву з тобою хочу бути
Твій ніжний голос завжди чути.
Хочу з любов’ю спілкуватись
І в губи палко цілуватись
Ти просто моє сонце
Що світить ранком у віконце
Дивлюсь на тебе і радію,
Що ти даєш мені надію,
Про те що будем разом ми.


Я тебе так сильно люблю, що готовий ради тебе дістати зірки з неба, завалити тебе сотнями яскраво-червоних троянд, переплисти океан. Ну ще і дракончика перемогти.


Коли люди дивляться на зірки, і вони знаходяться далеко один від одного – то у цей момент вони РАЗОМ!!! Давай зустрінемося сьогодні в 00:00 біля Великого Ковша.


Я поряд з тобою про все забуваю. Якщо не бачимося, дуже нудьгую! Стає кожна зустріч безцінною, адже ти прекрасніше за всіх у всесвіті!!!


Увага – це послання було послане з іншої галактики. Воно має знайти найкрасивішу і найдобрійшу людину у всесвіті. Тебе знайдено!!! Я вилітаю до тебе!!!


Доброго ранку. Яскравого світла побільше, емоцій, усмішок, привитів. Удачі побільше, побільше тепла. Доброго ранку КИЦЮНЯ моя.


Якби Бог запитав мене, ким я хочу бути – я б відповів, що хочу бути сльозою: доторкнутися до твоєї шкіри, сковзнути вниз і померти на твоїх вустах!


Я готовий віддати заради своєї любові все, що маю, а чого не маю – готовий дістати. Я готовий робити божевільні речі. Я готовий змінити себе. І не має значення, що казатимуть інші. Не має значення, що моя любов скаже “забудь про мене, я не Та, а ти не Той, я не така, як ти думаєш”. Я знаю її краще, ніж себе. Краще, ніж десять заповідей. Бо вона мій сенс, моя сила тяжіння на цьому світі, питна вода для моєї душі, моя вічність і моя миттєва смерть. Я завжди любитиму тебе…