CMC з днем народження


Бажаємо бадьорості і сміху, плюс здоров’я і успіху. Багато років прожити, як в казці, в повному здоров’ї і ласці. І на честь свята такого Випити чарочку хмільного.


Суть поздоровлення проста – прожити, як мінімум до ста, в приємному оточенні, любові і пошані!


Від усієї душі бажаємо імениннику міцного здоров’я на багато років життя, успіхів, родинного щастя й добробуту, прихильності фортуни та здійснення всіх Ваших задумів.
Тож нехай кожний Ваш день наповнюється найважливішими словами, які зігріватимуть душу, принесуть тепло.


Бажаємо неба чистого і сонечка променистого: миру вічного і щастя нескінченного, Здоров’я, радості, успіху, більше радісного сміху.


Довгих років і міцного здоров’я, молодості, сили, краси! Хай завжди – не тільки в день Народження – виконуються твої заповітні мрії.


Прийміть сердечні поздоровлення і найкращі побажання з нагоди Вашого Дня народження!
Нехай роки не затьмарюють радість і повноту буття. На щастя, на здоров’я, на благополуччя і сонячних променів ласку нехай буде багатою Ваша доля. Дорожче за людяність і милосердя немає в людині кращого, а Ваше єство наповнене цим. Тож хай сторицею повниться Ваша чаша, нехай чистими помислами струменить джерело Вашої доброти. Нехай до ста літ буде Вам з роси і води!


Хай в житті чекають тебе, лише теплі слова, серце ніколи від болю не плаче, і хай кружляє вічно голова, від радості, любові та удачі!


Приміть мої щирі вітання з Днем народження.
Бажаю Вам здоров’я, щастя, успіху та натхнення у справах.
Нехай рідні завжди оточують Вас любов’ю та розумінням – а колеги повагою.
Сподіваюсь, що все це стане запорукою вдачі та радості Вашого життя.