Тости на хрестини


Кажуть, немовля народжується з волі Бога і під його захистом. Але тільки обряд хрещення дає йому Ангела-хранителя. Нехай же ангел стежить за щастям і здоров’ям хрещеного, дбайливо відганяючи білосніжними крилами своїми всі можливі напасті. За малятко!


Пропоную всім підняти келихи за маленьку людину серед нас, яка сьогодні опинилася під крилом захисту Бога! Давайте ж у цей другий день народження вип’ємо за те, щоби ангел-охоронець був завжди поруч з іменинником!


Діти – це квіти життя. Як прекрасно, що на землі з’явилася ще одна квітка! Вітаю вас, дорогі мої садівники! Вип’ємо за те, щоб до старості перед вами був великий і красивий букет!


В народі кажуть, що хрестини –
Це день народження нової Божої дитини,
В цей день у небі ангели радіють,
Дитину звеселяють та леліють!
Бере дитину Матір Божа під опіку,
Та Божа ласка буде з нею аж до віку!
Нехай маля батькам зростає на потіху,
Щоб вдома була радість й море сміху!


Здійснилося Таїнство сьогодні,
За це вип’ю я до дна,
Здоров’я я дитю бажаю,
Щоб охороняли Небеса!


На небі літали янголи і один вибрав тебе! Тепер він завжди разом з Господом Богом буде охороняти тебе від бід і нещасть. Піднімемо келих за це прекрасне свято хрещення дитини! Нехай він ніколи не сумує в скрутну хвилину, і завжди пам’ятає, що в нього є хрещені батьки!


Хай Ангел-Хранитель вночі
Запалить тобі три свічі…
Перша свіча – за любов:
Даруй її знов і знов.
Друга – за доброту,
правду і прямоту…
Третя свіча – оберіг
Від всіх негараздів і лих.


Вітаємо з хрещенням дитини. Цей важливий крок у своєму житті повинні зробити будь-які батьки. З цього моменту божа допомога, захист і опіка поширюється і на вашого малюка. Бажаємо вам і вашому чаду жити в мирі та гармонії як з собою, так і з Богом. Щастя Вам і здоров’я. Нехай Бог береже вас!