Прикольні тости на день народження


Нехай цей день народження буде святом не тільки спогадів та досвіду, але й нових задумів, мрій, надій! Адже поки людина мріє і сподівається – вона жива, вона завжди молода! Давайте піднімемо келихи за молодість!


Один старий мудрий грузин говорив:
– Якщо хочеш бути щасливий один день – напийся.
– Якщо хочеш бути щасливий тиждень – захворій.
– Якщо хочеш бути щасливий один місяць – одружуйся!
– Хочеш бути щасливим один рік – заведи коханку.
Якщо хочеш бути щасливим все життя – будь здоровий!


Щиро вітаю вас з Днем народження! Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.


Всі ви знаєте легенду про Ікара. Давним-давно жив на світі Ікар. І мріяв він злетіти як птах. Зробив Ікар собі крила з пер і відірвався від грішної землі. Вирішив він піднятися вище дерева – і піднявся. Захотів влетіти вище гір – і злетів.Тоді схотів Ікар злетіти вище Сонця, піднявся високо-високо майже до самого Сонця, але розтанув віск, яким були скріплені пера, Ікар впав на землю і розбився.
Я хочу побажати нашому імениннику, щоб: йому підкорялися будь-які висоти і щоб як високо він не підіймався, ніколи не падав би на землю.


Один китайський філософ казав: “Мрія – це не те, що вже існує, але і не те, чого не може бути. Це як на землі, – дороги немає, а пройдуть люди, прокладуть дорогу”. Так давайте вип’ємо за те, щоб іменинник проклав на землі свою неповторну дорогу – дорогу своєї мрії!


Помер старий. Але перед тим як потрапити в рай, побачив він все своє життя у вигляді піщаного берега моря, а на березі сліди ніг. Придивився і бачить, що сліди то від однієї пари ніг, то наче б дві людини йдуть поряд. І запитав він у Бога: “Чиї сліди поруч з моїми?”
А Бог відповів:” Це я йду поруч з тобою”.
Тоді старий придивився краще й побачив, що в щасливі моменти життя він йшов поруч з Богом, а у важкі моменти Бог залишав його. І запитав старий Бога:”Чому ти залишав мене у важкі моменти життя?”
І відповів йому Бог:” Ти все неправильно зрозумів, старий. Коли тобі було добре, я дійсно йшов поруч, а у важкі моменти твого життя я брав тебе на руки”.
Давайте вип’ємо за нашого іменинника, і якщо у нього будуть в житті важкі моменти, то нехай Бог бере його на руки.


Дорогий тату! Ти все життя працював на благо сім’ї, передавав нам свій досвід, знання; навчав бути добрими і справедливими, не опускати руки, коли зустрічаєшся з невдачами. Твоя життєва філософія гранично проста, але й одночасно мудра: не відвертайся від людей, допомагай, і тоді люди теж не відвернуться від тебе. Я бажаю тобі здоров’я i невичерпного оптимізму. За тебе, тату!


На Канарських островах з 365 днів у році 350 – сонячні.
Давайте ж побажаємо дорогому (дорогій) …
щоб у його житті було таке ж співвідношення радісних і сумних днів.
А тубільці на тих далеких островах в ті 15 днів, коли не буває сонця,
збираються у великих хатинах і п’ють забродивший сік тропічних плодів.
Від цього у них гарний настрій, знову в душі їх світить сонце.
Ось і ви в похмурі та непогожі дні дотримуйтесь їх поради.
А якщо під рукою не виявиться забродившого соку,
то скористайтеся будь-яким замінником від 12° до 40°.
Будьте здорові, за те й вип’ємо!