Тост з днем народження


За святкове сяйво в серцях,
Шалене кохання при свічах,
Можна й в темноті,
Аби лишень мужчини були ті,
Щедрі, багаті і круті!


Щоб важке стало доступним. Доступне – легким, а легке – прекрасним!


Краще жити, ніж не жити,
Краще пити, ніж не пити,
Краще любити і радіти,
Ніж страдати й нудьгувати!
З Днем Народження!!!


Якщо нападає депресняк,
Пийте коньяк.
Заїдайте ананасом
І тримайтесь асом.


Ну що Тобі побажати?
В житті кожен хоче свого.
Ну а я Тобі бажаю
Потрохи, але всього.
Щоб біда Тебе боялась,
Щоби вдача усміхалась,
Щоб усі тебе любили,
Ну а щастя щоб сміялось!


Друзі! Сьогодні ми святкуємо день народження нашого _______. У наших руках келихи з шампанським, і за столом панує веселість. Цей день колись подарував нам нашого друга. Він дуже дорогий нам, його серце завжди з нами. Тому я від щирого серця і від імені всіх твоїх друзів, дорогий ________, бажаю тобі радості, щоб вона і надалі була супутницею твого життя. За тебе!


______ – красиве, благородне і піднесене ім’я, і воно, природно, накладає відбиток на людину, що носить його. У винуватця сьогоднішнього свята безодня душевного благородства і інших достоїнств. Він завжди прагне поступати з іншими так, як хотів би, щоб поступали по відношенню до нього. Пропоную випити за нашого _____, за його прекрасне серце і побажати йому довгих років життя!


День народження – це щорічний дар, даний людині для того, щоб порадіти любові і розташуванню, які мають до нього близькі друзі. І ось ми рішуче заявляємо, що ця подія дуже цінна і дорога. Нехай довго йдуть дні твого життя, і хай завжди буде твоя любов і прихильність до нас.