Новорічні Тости


За традицією ми святкуємо Новий Рік шампанським. Нехай наше життя в Новому Році буде як це шампанське – легке, хвилююче, бурляче, прекрасне і б’є через край.


Новий рік – свято контрастів: на вулиці мороз, сніг, темно, а вдома – виблискують вогні, весело, тепло, ялинка, святковий стіл, тісне коло друзів за ним. Нехай і в Новому році, як би не вирували навколо вітри й урагани, в будинку і на душі буде світло і тепло. За виконання бажань!


Розпитують одного електрика, чи цікава у Вас професія?
– Професія в мене, звичайно, цікава, але небезпечна. З’єднаєш, наприклад, не ті дроти, і тебе тра..е!
Так вип’ємо ж за те, щоб у Новому Році життя не вступала з нами в інтимні стосунки!


Новий Рік не розкіш, а засіб пересування у часі!
Так давайте ж вип’ємо за цей вічний двигун!


У селі одна подруга розповідає інший:
– Вчора до мене заявився Василь. Спершу посидів, помовчав. Потім навалився на мене і згвалтував… А навіщо приходив, так і не сказав.
Щоб у вас не було питання, навіщо я сюди прийшла, скажу прямо: Я прийшла, щоб всіх привітати з Новим роком.


Одного чоловіка питають:
– Чому ти носиш взуття на два розміри менше?
Той відповідає:
– Навмисно. Дружина у мене негарна. До того ж зла. Готує погано! Син – двієчник! Теща – відьма! =… Єдина радість у мене в житті – коли я ввечері… знімаю взуття!
Давайте вип’ємо за те, щоб у Новому Році у нас були різноманітні радості!


Багатьом відомо, що в Італії існує традиція перед Новим роком викидати з вікна старі і непотрібні, обридлі за рік речі. Ми, звичайно, не в Італії, але цей звичай так гарний, що мені хотілося б поставити вам усім викинути з пам’яті як непотрібний мотлох старі образи, сварки, погані вчинки, заздрість, невдячність. Якщо ми все це зробимо, то виявиться, що в нашій пам’яті залишилися тільки теплі та приємні спогади про Старий Рік. Запам’ятаємо його таким, і тоді наступив Новий Рік буде не гірше минулого!


Давайте вип’ємо за Діда Мороза та Снігуроньку: скільки себе пам’ятаю, – не хворіють, не старіють і гроші на подарунки завжди є!
За те, щоб ми теж були такими!