Тост на весілля своїми словами


За злагоду, котра оселю щастям наповняє!
Ще за надію, що в хату мир нам посилає!
І за любов – хай у родині ніколи не згасає!
За віру в сили, шо вогонь сімейний зберігає!


Бажаю новоспеченій подружній парі стати чудовими будівельниками сімейної благодаті. Необхідно почати з фундаменту і закласти в домашню фортеця повагу і любов. Далі зведіть стіни з ласки та турботи, а дахом нехай стане життєрадісність і вміння з гумором підходити до складнощів. Гірко молодим!


З давніх часів на Кавказі чоловіка і жінку порівнювали з двома нотами, без яких струни людських душ не можуть дати вірного і повного акорду. Так нехай наші молоді доповнюють один одного, а струни їх душ народжують дивовижну небесну музику, яка буде супроводжувати їх все життя.


Бажаючи всього самого доброго нашим молодятам, я хочу одночасно дати їм і мудру пораду: ніколи не забувайте тих, хто дав вам життя, – батьків своїх. Не шкодуйте для них ласкавого слова. Адже ласкаве слово не важке. Підійдіть до них ближче й вклоніться їм нижче, як говорили за старих часів. Адже молодий працює руками, а старий – розум дає. Прикладіть до свого розуму батьківський – безбідне життя проживете. За взаєморозуміння батьків і молодят!


Піднімемо келихи за наших молодих і побажаємо їм навіть без вина і шампанського завжди бути злегка п’яними один одним. Гірко!


До чого тільки не прагнуть подружжя – до срібного, золотого та навіть діамантового весілля, але це зовсім не головне. Адже необхідно прагнути до першого та єдиного шлюбу, в якому важливо не тільки число прожитих років пліч-о-пліч, але і справжня фортеця сімейних зв’язків.


Відомий письменник сказав: “Щастя – це коли тебе розуміють”. Це дійсно так. Кожен з нас хоче бути зрозумілий іншими людьми, адже завжди дуже важливо відчувати підтримку і повагу оточення. Я хочу побажати нашим молодим взаєморозуміння і любові на довгі-довгі роки! Щастя вам, дорогі!


Яку сім’ю вважають зразковою більшість чоловіків і жінок? Ви здивуєтеся, але приклади легко знайти у світі тварин. Чоловіки вважають, що краще сімейне життя схоже на левиний прайд: він є царем звірів, має багато дружин, які самі добувають їжу і виховують малят. Жінки мріють, щоб їх життя склалося, як у птахів: вона проводить цілий день, висиджуючи потомство, а чоловік приносить матеріал для гнізда і шукає їжу. Вам хочеться побажати, щоб ваше сімейне життя було, як у дельфінів. Нехай чоловік трепетно ​​і з ласкою доглядає за дружиною, оберігає її від інших самців. Щоб ви все життя кружляли в танці любові, вибираючи кожного разу один одного замість інших. З днем ​​весілля, дорогі, зі створенням нової сім’ї!