Тост на весілля від дружки


Є три слова, що позначають прагнення людей один до одного: захоплення, закоханість і любов. Кожне з цих станів прекрасно, і в нашому сьогоднішньому випадку не варто розділяти їх. Хочу побажати нашим молодим всі три ці стани в одному флаконі! Гірко!


Візьміть чашу терпіння, вилийте туди повне серце любові,
додайте дві жмені щедрості, приправте трішки гумором і великою кількістю віри.
Все ретельно змішайте. Нанесіть щедро на відрізок життя, відпущеного вам,
і щиро пропонуйте кожному, кого зустрінете на своєму шляху.


Нам хочеться для вас
у цей щасливий час
Сказати всі слова любові і привіту.
Ви стали під вінець
з любов’ю двох сердець.
Ну як такому щастю не радіти?
Несіть ці почуття
через усе житія,
Через усі надії і тривоги.
Тож сонячних вам днів
і теплих вечорів,
Кохання назавжди,
Яке вам дане Богом.


Хай весна приносить вам веселість
І пахучий та чарівний цвіт,
Хай вам буде милий і веселий
Цей великий неосяжний світ,
І ясні простеляться дороги
До високих заповітних мрій!
Щоб не знало смутку і тривоги
Ваше серце, сповнене надій!


Стільки побажань було вже сказано на адресу нареченого і нареченої, а я лише додам – ніколи не пускайте на поріг вашого будинку жахливе відчуття – ревнощі, тоді ви збережете ваш шлюб на довгі роки й не будете переживати через різні дрібниці!


Я багато разів чув, що шлюбну ніч краще перенести на шлюбний ранок, з новими силами в нове життя. І тому хочу сказати молодятам – час доби не має ніякого значення і сенсу, головне, щоб будь-яку розпочата вами справа мала своє логічне завершення, а результати радували й захоплювали вас обох! Гірко!


Дорогі молодята! Напевно, вам не дуже подобається слово, яким називається оформлення подружніх стосунків – шлюб. Хіба можуть назвати щось хороше шлюбом? Так давайте ж піднімемо келихи за те, щоб ваш шлюб не був бракованим, щоб ви цінували та поважали один одного, дбайливо ставилися до почуттів і зберігали вірність один одному навіть в найважчі хвилини спільного життя!


Все життя, скільки себе пам’ятаю, на кожне свято бажав своєму найкращому другові зустріти порядну, люблячу, доброзичливу і красиву жінку, яка б поважала і добре ставилася до його друзям, а також завжди була рада їм. А ти, навпаки, завжди ставився до цих побажань несерйозно. І ось, я шалено радий цьому, прийшов момент, коли всі мої побажання збулися. Тому швидше робимо відповідні висновки й п’ємо за щирих і доброзичливих друзів, які пророкують щасливе життя один одному! Нехай в житті вашому, шановні молодята, їх буде якомога більше! Гірко!