Тости на весілля своїми словами


Хай будуть з вами віра і надія,
Як два крила, що впасти не дадуть.
І палке кохання завжди вас зігріє,
Щоб довгим і легким був ваш життєвий путь.
На щастя, на радість, на многая літа!


Бажаю вам міцного здоров’я, безмежного щастя, незгасаючої енергії,
впевненості, оптимізму, багато приємних, радісних подій у житті та щедрої долі!
Хай сповняться ваші сподівання і надії!
Хай буде мир і злагода у вашій оселі,
а кожен день наповниться теплом, благополуччям та добрими справами,
які допоможуть здолати всі негаразди!


Від щирого серця хочеться побажати дорогим молодятам лебедину вірність, а також вовчу відданість. Стати єдиним цілим, ніби птиці нерозлучники. Нехай створений вами в цей день союз буде непорушним все подальше життя. Любіть шалено один одного, не забувайте берегти свою любов. Дорожите нею і ставте її найвище.


Реальне життя складається з безлічі дрібниць, порожніх слів, суперечок, життєвих ситуацій. Життя – це гірлянда різнокольорових, світлих і похмурих днів. І від вашої розсудливості та згоди залежить спокій і добробут вашого життя, дорогі молодята! Так нехай повсякденні дрібниці не псують головного у вашому житті – щастя і радості. За ваше щастя, наречені!


Молодята, скажіть, будь ласка, як з’являються діти? Не знаєте? Я нагадаю вам три способи, як і де їх можна знайти. По-перше, замовте їх у лелеки. По-друге, пошукайте в капусті. І, по-третє, сходіть в магазин. Але я хочу випити за четвертий спосіб поповнення вашої родини – найприємніший і перевірений! За молодих і їх майбутніх дітей!


Обручка – давня емблема, заповідана нам предками. Це – символ вірності: серце чоловіка належить дружині й навпаки. У обручки немає ні початку, ні кінця. Обручка зроблена з чистого золота: значить, до нього не пристане ніякий бруд. Кільце – символ любові та вірності довіку. Дорогі наречені! Нехай ваша любов буде чиста, ніжна і вічна! Підкріпимо наше побажання дружним дзвоном келихів!


Одна подружня пара дожила до благодатного весілля – 70 років. І всі ці роки подружжя були ласкаві та щасливі. Коли у них запитали, в чому секрет такого довголітнього сімейного щастя, вони відповіли: Весь секрет у тому, що всі ці сімдесят років у нас було односпальне ліжко.
Так вип’ємо ж за вічне односпальне подружнє ліжко!


Вітаю молодят з тим, що відтепер їх союз скріплений клятвами та символічними кільцями. Обручка – це не просто прикраса. Це знак для всіх інших, що в серці живе любов, така ж нескінченна й обертається навколо однієї людини, як смужка металу, з якого виготовлене кільце, надіте на палець. І відносини з коханим дорогоцінні й шляхетні, як і метал кільця. Вип’ємо ж за взаємну міцну любов молодят, за її нескінченність!