Вітання сина з одруженням


Сьогодні день – благословіння Бога – Радіють ангели, співають небеса, Сьогодні починається дорога, Ступають нею люблячі серця. Мій сину любий, нині я щасливий, Бо день настав – продовжиш ти свій рід, Будь завжди добрий, мудрий та сміливий, Провадь високо вгору ти свій літ.


Любий синочку, з весіллям тебе. Нехай твоя сімейне життя складеться саме так, як ти її собі уявляєш. Щастя тобі і твоїй дружині, довгих років життя в любові і гармонії, багатства і радості від того, що ви вдвох йдіть по життєвому шляху.


Дорогий сину, сьогодні чудовий день – твоє весілля. Що ж можна побажати у зв’язку з цим? У першу чергу, щоб ваша любов ніколи не згасала, а горіла яскраво і рівно, зігріваючи ваш домашній вогнище і додаючи йому затишку. А так же бажаємо тобі всього того, що ти чекаєш від подружнього життя в найкращих проявах.


Вітаємо нашого хлопчика з весіллям! Ось він і настав той день, коли ти пов’язуєш своє життя з іншою людиною. Вітаємо тебе і бажаємо щастя твоєму шлюбу, нехай дружина завжди буде найближчою людиною на Землі і ваша любов триває вічно.


Дорогий соночку! Нехай буде щасливий ваш шлюб! Нехай буде радісне ваше кохання! Живіть в любові і злагоді. Нам завжди хочеться, щоб щастя було довгим, а тому бажаю вам щастя тільки вічного, кохання тільки яскравого, друзів тільки вірних! Так, нехай буде щасливим ваше подружнє життя!


Дорогий сину! У вас сьогодні особливий, урочистий день! Сьогодні ви станете чоловіком і дружиною. Сьогодні ви зробите серйозний, важливий крок у нове життя. Нам хочеться побажати вам добра і тепла, багато радісних днів. Побудуйте свій будинок, щоб вам жилося щасливо в ньому, посадіть свій сад – найкращий, виростите своїх дітей, щоб вони були вашою гордістю. Пам’ятайте: міцна сім’я – запорука вашого успіху в житті. Бережіть і цінуйте один одного, будьте один одному надією і опорою.


Засвітися, спільна доле, ясною зорею.
Йдіть щасливі молодята
Все життя за нею.
Квітне мила наречена,
Як калина в лузі.
Мужній соколе, навіки
Вірний будь подрузі.
Хай ростуть у вас синочки
Міцні, як дубочки,
І як мальви хай на втіху
Виростають дочки.
Будьте працею багаті
І любов’ю щирі.
Проживіть життя прекрасне
В радості і мирі!
Молодий, як ясний сокіл,
Молода, як зірка,
Встаньте, поцілуйтеся,
Хай вам буде гірко!


Сьогодні великий день – день народження вашої сім’ї. Поки ви молоді та повні сил трудіться над тим, щоб зміцнити свої почуття. Кохання, приправлене лиш пристрастю – зрадливе. Тому я вам бажаю годувати свою любов повагою. Тобі, доню, я зичу жіночої мудрості і розуміння. Сину бажаю сил і терпіння.
Я вірю, що навіть святкуючи золоте весілля, ви дивитиметеся один на одного з такою ж любов’ю та ніжністю, як сьогодні!