Привітання з весіллям прикольні


Тобі, (чоловіче ім’я) – булава, Бо ти в цім домі — голова. Ти дбай, щоб в домі був достаток, Принось дружині всю зарплату. Про друзів трохи забувай, З роботи в дім свій поспішай, Бо ти — господар, голова, В руках у тебе — булава. Ну а качалка — то (ім’я). Річ добра це для господині, Коли вареників зварити, А коли тісто замісити. А коли (чоловіче ім’я) загуляє, Йому качалка нагадає, Що він вже чоловік жонатий, Щоби тримавсь своєї хати. Навіть радились вони З турецьким султаном, У Стамбулі що живе Й зветься Сулейманом! Всі поради козаки Разом врахували! Молодим указ сімейний Сіли й написали! Тож обов’язки тепер У (чоловіче ім’я) будуть! Цю подію урочисту Свідки не забудуть! Дуже палко ти люби Кохану дружину! І про неї тільки дбай Кожную хвилину! Завжди правду говори, Правду найчистішу! Бо брехня, як не крутися, Все ж від правди гірше! Цілуй тільки двох жінок: Дружину і тещу! Парасольки подавай, Коли іде дощик! Дивись, (чоловіче ім’я), ти крізь пальці, Як твоя дружина Усміхається люб’язно Інколи мужчинам! Кожен день приходь з роботи З шикарним букетом І з коробкою цукерок, Що лежить в пакеті! Якщо свариться дружина, То хай так вже й буде! Пам’ятай, сердита жінка – Це особа люта! Їй зарплату віддавай Усю до останку! І заради неї стань Генеральним в банку! Є обов’язки й в дружини, Шановна (жіноче ім’я)! Чоловіка поважай І люби, як пана! Довіряй систематично Заробляти гроші! Не питай звідки взялися Папірці хороші. Приготуй йому вечерю, Свічки позапалюй! І увагою такою Почастіше балуй! Якщо хочеш у сім’ї Злагоди і миру, Знай, голодний чоловік – Лютіший за звіра!


Щастя вам в усьому,
На всіх перехрестях життя!
Хай серце не знає утоми
Під сонця ласкавим квіттям!
Снаги трудової без ліку,
Пошани й добра від людей,
Щасливого й довгого віку
Бажаєм в цей радісний день.
Хай сьогодні наше привітання
В серці вашому залишить добрий слід, —
Тож прийміть і наші побажання:
Щастя, здоров’я на благая і многая вам літ!


Ваше весілля – дуже хвилююче для мене подія, адже вступають у нове життя мої близькі друзі, і просто дух перехоплює від радості за вас, гордості за вас і від ніжних почуттів і побажань, якими хочеться з вами поділитися. Будьте один одному опорою завжди і у всьому. Не намагайтеся перекроїти один одного, розвивайтеся і добре разом, у всьому підтримуючи і допомагаючи один іншому. Завжди будьте готовими до компромісу, і не забувайте, що зв’язала вас справжня, чиста, світла і велика любов, свідком перемоги якої я стала і сама. І, як подруга, свідчу: ви створені для любові, шлюбу, для народження здорових малюків, чого вам і бажаю. Будьте щасливі з усією повнотою, яка вкладається в це ємне слово – ЩАСТЯ. І нехай тільки на весіллі і тільки на словах вам буде … Гірко!


Нехай на святі буде весело, гості не нап’ються і не зіпсують нічого такого, чого б ми всі разом, дружніми силами, не змогли б полагодити. Вітаємо і бажаємо всього найкращого в твоєму скоро сімейного життя. Нехай вона буде дійсно щасливою.


Нехай життя твоє буде наповнене жіночим щастям і дитячим сміхом. Нехай ваше з чоловіком тяжіння лише посилюється з кожним днем і вогник вашої любові перетворюється в полум’я. Бажаю вам такий сімейного життя, щоб через 50 років ви зі сльозами на очах згадували цей день, як один з найщасливіших у своєму житті!


Бажаю вам родинного благополуччя, безмірної любові, трепетного ставлення один до одного! Нехай у вас все і завжди буде добре, щоб ніщо не змогло затьмарити спільного щастя! Але з іншого боку – будьте молоді, безтурботні і легкі на підйом! Ніколи не забувайте своїх близьких подруг та друзів! Цінуйте свою любов і сім’ю! Гірко вам, молоді!


Хто самий мужній хлопець в окрузі? Хто гідний найкрасивішою з дівчат світу? Звичайно ж він, той, що одружується сьогодні! Зі щасливим весіллям, бажаємо всього найкращого в сімейному житті, нехай шлюб вдасться і всі гості зможуть погуляти на п’ятидесятій річниці з дня весілля.


Дорогі молодята!
У цей радісний день я хочу, щоб ви згадали прості арифметичні дії.
1. Додавання, завдяки якому з однієї дівчини та одного юнака вийшла прекрасна подружня пара.
2. Віднімання вас обох з холостий життя.
3. Розподіл, коли всі жалі діляться навпіл і від того зменшуються.
4. І, нарешті, множення, коли всі радощі стають загальними і множаться стократ!
Будьте щасливі!