Привітання молодятам від батьків


Якби в словах була пророча сила,
А в серці чарів полум’я цвіло.
То я б для вас усе в житті зробила,
Щоб дня сумного не було.
Нехай волошками цвітуть яскраві ранки,
Нехай здійсняться тисячі бажань.
Щоб доля дарувала тільки щастя,
Ні грама бід, ні крапельки страждань.


Дорогі наші діти! Ви не можете зараз до кінця навіть і уявити, які почуття охоплюють нас сьогодні. Це і гордість за вас, і нескінченна батьківська до вас любов, і бажання вимолити у долі якомога довшого, як можна більш повного щастя для вашої тільки лише зародилася сім’ї. Ви такі гарні і красиві, такі розумні й талановиті, тому ми знаємо і віримо, що ви гідні самої вищої міри щастя: нехай будинок ваш буде повною чашею, друзі завжди готові підставити плече, в дружині знаходите опору і розуміння, доля хай приготує радісні повороти . А головне, бажаємо, щоб ваше сімейне дерево виявилося багатим на плоди і у вашому будинку в потрібну годину пролунав дзвінкий дитячий сміх, який і нагадає нам, вже тоді бабусям і дідусям, якими ж беззахисними і славними були ви, сьогоднішні наречений і наречена, а зараз вже чоловік і дружина. Будьте щасливі, улюблені наші!


Дорогі наші діти!
Квітка в’яне без води.
Точно так само і любов в’яне без постійного догляду. Про неї треба дбати, її потрібно поливати: балувати розумінням, увагою, ніжністю і вірністю. Вона не росте просто так: душі живуть разом людей віддають їй своє тепло, всю глибину власного сенсу життя. А вона – не просто дарує їм свій аромат і красу, а зберігає сім’ю від всього поганого, що може бути в житті, роблячи життя нескінченно світлою і доброю.
Любов – дуже ніжна квітка. Бережіть її, і вона вам відкриє всю красу цього світу. Завдяки тому, що ви дивитеся тепер на світ разом, ви можете побачити набагато більше. Радійте життю і своїй любові!


Дорогі ви наші! Сьогодні ви вступаєте на шлях вічної любові, щастя і сімейної злагоди! Вірте один в одного і любіть один одного! Нехай ніщо не затьмарить вашого благополуччя, а ми вас у всьому підтримаємо!
Ми дуже раді за вас і за цей крок, який ви робите зараз на своєму життєвому шляху! Починаючи нову сторінку, пам’ятайте і про своє сліді на цій землі – плодіться і розмножуйтеся! Даруйте нам онуків та онучок, а ми їх будемо плекати, любити і балувати!
Дай Бог, щоб все ладилося в сім’ї, щоб у будинку не переводилися готівку, щоб ваш вогнище завжди залишався теплим! І нехай “гірко” ви чуєте тільки на весіллі! Рада вам та любов! Миру та благополуччя! Гірко!


Дорогі й улюблені дітки, вітаємо вас з найголовнішим у житті вашої родини днем. Адже саме сьогодні ви утворили новий осередок суспільства під назвою “Сім’я”. Знайте, що родина дуже схожа на корабель. І від того, які відносини будуть між подружжям, наскільки вони будуть розуміти один одного, залежить міцність корабля. А міцність дуже важлива. Так як попереду вас чекає величезне море – життя. І це море не завжди буде спокійним і гладким. Іноді вам доведеться потрапляти в бурі. Іноді на вашому шляху будуть зустрічатися айсберги. І щоб ваш корабель залишився цілий і неушкоджений, він повинен бути міцним. Адже якщо у нього відпаде щогла, пошкодиться палуба, з’явиться пролом в обшивці, ваше судно повільно, але впевнено піде на дно. Сьогодні ми бажаємо нареченим та їх кораблю тихого моря і попутного вітру!


Ви сьогодні такі гарні, як ніколи … Хочеться вірити, що це не сон, адже наші діти вже такі дорослі, щоб одружитися … Ваше весілля – це саме значуща подія в житті нас, ваших батьків, і ми всіма силами будемо намагатися вам допомагати, щоб ви жили дуже довго і дуже щасливо! Знайте, ніщо не повинно порушити ваш союз, і це в ваших руках. Нехай яскраве сонце щастя висвітлює ваше спільне життя, а бурхливий вітер змін якщо і змінює щось, то тільки на краще. Бажаємо вам скоріше подарувати нам чудесних онуків, адже так не терпиться приміряти на себе роль бабусь і дідусів! Здоров’я вам, наші діти, гладкою спільного життя, благополуччя, взаєморозуміння і великої любові.


Дорогі молодята!
Всього сьогодні у Вас багато: друзів, посмішок, квітів, привітань, але одна тепер у Вас дорога, одна мрія, одна любов.
Цей день вже не повториться, то ж зумійте це щастя цінувати і крізь роки це відчуття в серцях зберегти. Дай Вам Боже ще сильніше закохатись, з посмішкою дні за днями зустрічати, з терпінням одне до одного ставиться і пробачати.
У Ваших руках Ваша доля – єдина і священна.
З законним шлюбом Вас вітаємо!
Всього Вам доброго бажаємо!
Великого щастя, довгих подружніх років! Гірко!!!


Дорогі молодята! Від усієї душі поздоровляємо вас з одруженням і створенням нової родини. Злагоди Вам та кохання! Найпрекрасніше в житті – це велика людська дружба і кохання. Нехай ваше кохання буде таке ж довге і щасливе, як і ваше життя! Створюючи родину, ви несете відповідальність не тільки один перед одним, але і перед суспільством, і ваш борг перед ним – жити в любові і щасті, ростити здорових і життєрадісних дітей. У добру годину, дорогі молодята, на довгі роки! Проголосимо гучний тост на честь молодят!