Привітання на весілля від батьків


Файній нашій юній парі
Щастя ми бажаєм,
Аби діток мали гарних,
Були з урожаєм.

Щоб велося у житті,
Мрії щоб збулися,
Поважали люди вас,
Гроші теж велися.

І сьогодні вам батьки
Шлють свої вітання,
Вам бажають від душі
Щастя та кохання.

Щоби в злагоді жили
Наші молодята
І щоб повнилась добром
Ваша спільна хата.

На весільнім рушнику
Стоїте ви нині;
Ще сьогодні вільні ви,
Завтра – вже родина.

Хай в подружньому житті
Бог вам помагає,
Мати Божа золоті
Дні вам посилає.


Благословляєм любі діти, На щастя, злагоду в житті, – Кохання цінувати вмійте, Людську повагу – поготів. Від нині все діліть надвоє: І сум, і радість, і сльозу Красу вишневого прибою І листопадову росу. Хай Вас веселка обіймає, Калина тулиться до щік, Хай світлу долю провіщає Барвистий вишитий рушник. За днями дні будуть сплітати Життя подружнього вінок. Хай Вам дарує Діва-Мати Здорових, гарних діточок.


Дорогі молодята!
Сьогодні ви вирушаєте в спільне плавання по бурхливому морю, яке називається життям. В дорозі вас чекають не тільки радісні сонячні дні, а й бурі, і шторми. Бажаємо вам, щоб ваш корабель, званий любов’ю, не піддавався негоді, щоб сміливо йшов по життєвому морю вперед.
Щасливого вам плавання!


Дорогі наші діти! Ви зробили важливий, відповідальний і, найголовніше, спільний крок – офіційно закріпили свої почуття. Тепер у вас своя сім’я – молода, красива і дуже славна. Відтепер ми не маємо права втручатися у ваше життя, але з радістю прийдемо вам на допомогу в будь-яку хвилину. Ми будемо раді, якщо в своєму житті ви станете брати приклад з нас з мамою, але намагайтеся прислухатися насамперед до своєї половинці. Нехай на вашому горизонті ніколи не буде хмар, а дороговказ вашої родини ніколи не тьмяніє. Вітаємо вас з одруженням і початком нового життя. Рада вам та любов, дорогі діти!


Звичайно, поки що важко повірити в те, що ви вже настільки подорослішали, щоб одружитися, але ми все за вас дуже раді. І нехай наші слова здаються банальними, але ми дійсно хочемо, щоб все у вас вийшло: наприклад, понароджувати хороших діток, зуміти разом зустріти старість і, звичайно, шалено сильно любити один одного! Ви поки ще тільки вступили на шлях спільного життя, і попереду чекає чимало як радощів, так і проблем – без них не буває. Ми не будемо бажати вам безхмарного життя, а краще скажемо так: нехай вітер вашої любові зуміє розвіяти будь хмари, нехай сонце вашої ніжності завжди зігріває сім’ю і робить її міцнішою граніту!


Дорогі …! Вітаємо вас з першим сімейним святом! Побажати хочемо так багато, що всього не перелічити. Щастя найбільшого, що на світі тільки є. Чоловікові – слухатися дружину, і любити її одну, А дружині – народжувати діточок, славних, милих дітлахів. Чекаємо від вас богатирів і красунь дочок!


Побажаємо нареченим, щоб всі труднощі їм були по плечу, щоб їхні плечі були сильні і широкі і справлялися з усіма труднощами, які б на них не лягли! Щоб молоді йшли пліч о пліч і прожили разом довге життя, повну радощів і досягнень!


Дорогі синочку і доця! Від усього серця поздоровляємо зі вступом у законний шлюб. Сьогодні, у день вашого одруження, вам подарувало частку себе Сонце, і ця частка – сімейне вогнище. Сонце – джерело життя на землі, сімейне вогнище – джерело життя родини. Зберігаєте цей дорогий подарунок все життя. Який б холодний вітер не дув, полум’я вогнища повинно горіти, даючи світло і тепло вашій родині. Я піднімаю свій келих за незгасиме світло і тепло вашого вогнища!