Весільні привітання від батьків в прозі


Чи є в світі година, щасливіша за ту, коли зустрічаються два серця,
Щоб есе життя битися поруч; коли дві пісні зливаються в єдину —
Пісню Великого Кохання?
Тож хай веде вас, молодята, щаслива доля спільною дорогою життя,
встеленою калиновим цвітом любові і подружньої вірності,
хай зійде на вас благодать Господня щирим батьківським благословенням,
осяє своєю святістю, аби жили ви в радості та щасті, злагоді й достатку,
в пошані від людей і правді перед Богом!
Нехай завжди звучить у ваших серцях мелодія весільної пісні
та сонцем сяють веселкові кольори рушника спільної долі!


Дорогі молодята! Ми вітаємо вас зі створенням сім’ї і бажаємо, щоб все подружнє життя ви дивилися один на одного так само закохано, як сьогодні. Цінуйте один одного, оберігайте один одного і любіть один одного через багато років. Нехай Господь береже Ваш будинок, а в сім’ї панує гармонія і взаєморозуміння.


Дорогі наші діти! Ми дивимося на вас і радіємо! Які ви у нас гарні, як ви підходите один до одного! Ми, ваші батьки, вітаємо вас з одруженням! Бажаємо вам повної сімейної гармонії, бажаємо розуміння і тактовності. Не бійтеся йти на компроміси, тільки так ви зможете зберегти те безцінне, що зароджується зараз! Бажаємо завжди і у всьому золотої середини! Бажаємо тобі, наречена, бути за своїм чоловіком як за кам’яною стіною. Завжди відчувати його опору і підтримку. Бажаємо тобі, наречений, залишатися гаряче улюбленим чоловіком, відчувати турботу, ласку, любов своєї дружини. І щоб не трапилося, будьте завжди разом! А ми чекаємо від вас довгоочікуваних онуків! Будьте щасливі, дорогі наші! І нехай у вас все буде солодко! Гірко!


Дорогі молодята!
Сьогодні, в день вашого одруження, ви обмінялися обручками. Обручка – це запорука вірності і любові, це свідчення того, що ваші серця тепер належать один одному. У обручки немає ні початку, ні кінця, воно символізує вічність, значить, любов ваша теж буде вічною і кінця їй не буде. Обручка з золота, а золото – метал гордий, чистий і прекрасний, до нього, як і до вашої любові, ніколи не пристане бруд. Нехай же ваше щастя буде таким же вічним, чистим, блискучим і прекрасним, як ваші обручки!


Дорогі наші діти! У цей щасливий день бажаємо вам море радості, веселощів і посмішок. У сімейному житті – річки добра з медовими берегами, нехай будуть у вас один для одного океан любові і озеро віри і надії. Лебединої вам вірності, голубиної відданості. Довгою і благополучного життя.


Дорогі мої! Сьогодні відбулася чудова подія – ви стали чоловіком і дружиною. Живіть завжди в любові, мирі та злагоді, і пам’ятайте, що ви тепер – одне ціле. Бажаю вам поповнення в сім’ї, фінансового благополуччя, взаємного терпіння і поваги на довгі-довгі роки. А якщо буде важко, ми, батьки, завжди допоможемо добрим словом і дамо добру пораду. Будьте щасливі!


Дорогі молодята!
Пам’ятайте, життя складається з безлічі дрібниць, непотрібних слів, порожніх суперечок, самих різних життєвих ситуацій. Життя – це гірлянда світлих і похмурих днів. Спокій і благополуччя вашого життя буде залежати від вашої згоди і розсудливості, дорогі молодята. Бажаю вам, щоб повсякденні дрібниці і дурниці не псували головного у вашому житті – радості і щастя!


Ми, батьки, поздоровляємо та благословляємо наших дітей. Їм разом будувати своє щастя. Нехай вони у всьому допомагають один одному, створюють міцну сім’ю і дочекаються того щасливого дня, коли їхні діти будуть одружуватися, заводити свої сім’ї. А зараз, дорогі гості, наповніть свої келихи, вип’ємо за молодих, за нову родину і нехай з ними будуть все життя віра, надія і любов!