Поздоровлення на весілля від хрещеного


Хай будуть з вами віра і надія, Як два крила, що впасти не дадуть. І палке кохання завжди вас зігріє, Щоб довгим і легким був ваш життєвий путь. На щастя, на радість, на многая літа!


В житті людини буває так, що рано чи пізно, до неї приходить кохання. А де є кохання, там і весілля. Весілля бувають різні, веселі і дуже веселі, і святкують їх в будь-яку пору року. От і сьогодні, в цей прекрасний день, в одній сім’ї, а точніше, у двох сім’ях відразу, готуються до цієї події. Але, головними героями дня і цього фільму будуть [жіноче ім’я] та [чоловіче ім’я], які вирішили поєднати свої долі. Давайте згадаєм прислів’я: “Краще один раз побачити, чим 100 разів почути”! Тому підійдемо до наших героїв ближче і все побачимо самі. Я весіллям Вас!!!


Дорогі…, сьогодні особливий день у Вашому житті, Ви зробили перший крок на шляху до сімейного щастя. І я хочу побажати, щоб на цьому шляху Вас завжди оберігала Ваша любов, допомога і підтримка близьких і друзів. А якщо і зустрінуться рудності на Вашому шляху, нехай вони зроблять Вас сильнішими, мудрішими і ближче один до одного. І пам’ятайте – дуже важливо прожити своє життя так, щоб Ваші батьки могли вами пишатися.


Я бажаю нареченим плечем до плеча долати труднощі на життєвому шляху. Чоловікові не забувати, що дружина – істота ніжна і їй потрібно допомагати, щоб не зігнувся її чарівний стан від тяжкості турбот, що не зблідли червоні троянди на щоках, не пропав блиск її очей, а серце не закрилося для прекрасного.


Я свідчу сьогодні, що ваша любов міцна, надійна, що вона навік. Мені очевидно також, що у вас повинні народитися здорові, щасливі і життєрадісні діти. І я беру з вас обіцянку, що ми будемо супроводжувати вас все ваше життя, святкувати кожну річницю разом!


Дорогі молодята!
Погода в природі може бути будь-яка: і ясна, і погана, і бурі, і урагани. І ясна, і погана погода благодатна для посівів. Але якщо дощ чи вітер часті і сильні, вони приносять нещастя. Бажаю вам, щоб у вашому сімейному кліматі сварки і негоди ніколи не бували руйнівні. Нехай у вашій родині сяє сонце!


Радість, щастя і кохання нехай будуть з вами кожний час,
Здійснилося те бажання, яке навічно з’єднало вас.
Ви поєднали свої долі і стали разом на весільний рушничок,
Бажю вам з роками милих і гарненьких діточок.
Хай любов не згасне, за те наллєте нам вина,
Ми радо за вас ___ і ___ будемо пити до дна!


Найважча ноша на світі – це образа і незгода.
Найлегша ноша – любов і згода.
Я хочу побажати нареченому
все життя носити свою молоду дружину на руках.
Як говорили в давнину: “Своя ноша не тяжка”.