Привітання хресного на весіллі


Дорога моя хреснице! Благословляю вас на міцний шлюб, на дружну родину. Живіть у мирі та дружбі, любові та згоді, собі на щастя, людям на радість! Нехай у вашій родині сміються діти, нехай у вашому будинку будуть спокій і благополуччя!


Шановне товариство! Дозвольте від вашого імені і від себе особисто, привітати молоду пару з радісною і щасливою подією – днем вступу у подружнє життя! Сьогодні ми були свідками народження нової української сім’ї, коли двоє закоханих сердець поєднали навіки свої руки і долі.


Йшов по одній доріжці голубок, а по іншій – йшла голубка, і було їм іти сиро і самотньо. Але Бог побачив їх і звів дві доріжки в одну. І тепер голубок і голубка, обнявшись крильцями, підуть по одній широкій доріжці. Так побажаємо їм йти щасливо і дружно, один одного любити і пташенят виводити!


Дорогі молодята!
Одна з мудростей говорить: “вибором не вибереш”. Тому одруження – це щось на зразок мікстури. І те, й інше потрібно приймати не роздумуючи, залпом. І мені радісно за вас, тому, що ваш взаємний вибір вдалий! Вітаю вас із законним шлюбом і побажаю безтурботного, довгого вдалого плавання по хвилях житейського моря, в любові і повазі, у взаємній вірності.
Щастя вам!


Дорогі молодята!
Бажаю, щоб у вашому житті було побільше … чорного! Щоб чоловік завжди ходив у чорному костюмі, з чорним дипломатом, зарплату щоб отримував “чорним налом” з “чорного ходу”. А молода дружина щоб їздила на чорному “Мерседесі”, відпочивала біля Чорного моря, їла чорну ікру і пила чорну каву.


Шановні молодята!
Бажаю того, що щастям звуть люди,
Хай усмішка не сходить з лиця,
Хай життя Ваше піснею буде,
А тій пісні не буде кінця.
Хай дні Ваші будуть веселі, щасливі,
Хай родяться діти здорові, вродливі,
Хай вірних Вам друзів життя посилає,
А щира любов у серцях не згасає!


Поздоровляю вас з цим великим днем!
Родина – це живий організм. Тому завжди пам’ятайте, що якщо у людини поранена одна нога – вона шкутильгає. Якщо в людини поранено дві ноги – вона взагалі не може ходити. А якщо ноги зачіпаються одна за одну – вона шпортається. Тому бажаю вам завжди жити дружно, в злагоді та любові, а головне – берегти один одного!


Вітаємо новостворену
молоду сім’ю;
(Чоловіче ім’я) та (жіноче ім’я)
з одруження
Бажаємо молодим кохання
І любові, злагоди і благополуччя
Бажаємо щастя, терпіння,
Та довгих спільних років життя
Живіть до старості без старості.