Привітання хресної мами похресниці на весілля


Якби в словах була пророча сила, А в серці чарів полум’я цвіло. То я б для вас усе в житті зробила, Щоб дня сумного не було. Нехай волошками цвітуть яскраві ранки, Нехай здійсняться тисячі бажань. Щоб доля дарувала тільки щастя, Ні грама бід, ні крапельки страждань.


Весілля було “зеленим”,
Хоч жовто зоріли клени,
Вітаючи молодих…
І тихо раділа хата,
Хоч сльози втирала мати,
Вітаючи молодих…
Так солодко цілувались,
Хоч “гірко” чомусь кричали,
Вітаючи молодих…
Весілля було “зеленим”… Вітаємо молодят! Бажаємо Вам удачі, здоров’я, діточок, як на небі зірочок, та веселої забави!


Молодий як ясний сокіл,
Молода як зірка
Встаньте, поцілуйтеся
Хай вам буде гірко!


Бажаю, щоб ваше кохання не було, як сонце.
Бо сонце сідає.
Щоб ваше кохання не було, як місяць.
Бо місяць тікає.
Щоб ваше кохання не було, як вітер.
Бо вітер вщухає.
А щоб воно було, як море, бо море безкрає.


Дорогі молодята!
Бажаю, щоб всі труднощі були вам по плечу, щоб на ваші плечі лягали тільки приємні турботи, щоб ваші плечі носили розумні голови і щоб ви завжди йшли пліч о пліч!


Дорогі молодята!
Свічка – це краисивй символ.
По-перше, вона джерело тепла і світла.
По-друге, її полум’я прагне вгору і тому вона уособлює рух до вищого.
По-третє, в її полум’ї згоряють всі погані думки і почуття.
Я бажаю вам, щоб невгасима свічка вашої любові завжди висвітлювала і зігрівала ваш шлях, допомагала руху вгору і в її полум’ї згорали всі невзгоди, які можуть зустрітися в житті!


Любі молодята!
Сьогодні, створюючи нову родину, Ви по справжньому вступаєте у доросле життя. Цей шлях не буде легким і завжди радісним, але разом у любові та взаєморозумінні Ви здолаєте усі життєві негаразди. Бажаю Вам завжди підтримувати один одного і намагатись всі рішення приймати разом, адже відтепер замість двох “Я” народилось одне значно більше “Ми”!


Дорогі молодята! Від усієї душі поздоровляємо вас з одруженням і утворенням нової родини. Найпрекрасніше в житті – велика людська дружба і любов. Нехай ваша любов буде така ж довга, як ваше життя! Створюючи нову родину, ви несете відповідальність не тільки один перед одним, але і перед суспільством, і ваш обов’язок перед ним – жити в любові та щасті, ростити здорових і життєрадісних дітей і бути вірною опорою вашим батькам і матерям. У добру годину, дорогі молодята, на довгі роки! За молодих!