Привітання молодятам від хрещених


Благословляєм любі діти, На щастя, злагоду в житті, – Кохання цінувати вмійте, Людську повагу – поготів. Від нині все діліть надвоє: І сум, і радість, і сльозу Красу вишневого прибою І листопадову росу.


Вітаємо новостворену молоду сім’ю [чоловіче ім’я] та [жіноче ім’я] з одруженням! Бажаємо щастя, витривалості, терпіння, кохання та довгих спільних років життя! Сьогодні ми були свідками народження нової української сім’ї, коли двоє закоханих сердець поєднали навіки свої руки і долі. Приміть наші найщиріші привітання з Вашим одруженням.


Дорогий наречений, вітаємо тебе з таким величезним, значущою подією в твоєму житті – весіллям. Це великий крок для чоловіка. Яка відповідальність лежить тепер на тобі! Бажаємо бути гідним чоловіком, здоров’я, сили, щоб зберігати вашу сім’ю, грошей, взаєморозуміння і любові. Будь щасливий!


Вітаємо вас із законним шлюбом!
У цей радісний день будуть все говорити пожеланья, напуттів добрі, будуть троянди, усмішки, подарунки дарувати всі знайомі і незнайомі. Ми хочемо побажати від душі, без прикрас, щоб у навстіж відкриті двері разом дружно зробили крок для вас Ніжність, Щастя, Любов і Довіра!


Дорогі молодята!
Поєднуючи в цей день свої долі, відтепер ви будете йти по життю рука об руку. Знайте, що попереду вас чекає безліч випробувань і труднощів, життя не завжди буде такою щасливою і ясною, як сьогоднішній день. Пам’ятайте, що з цього дня ви – сім’я. Довіряйте один одному, діліться один з одним своїми печалями, турботами і прикрощами, піклуйтеся одне про одного, і тоді ви пройдете через всі перешкоди і випробування, які може піднести вам доля. Дбайливо несіть своє почуття по життєвому шляху, не упустите його і не розбийте.
Будьте щасливі!


Щиро вітаємо молоду пару!
Тож хай, дорогі наші молодята, хрещатим барвінком і
вишитим рушником стелиться ваша доріжка у спільне сімейне життя,
а любові між вами не буде кінця — краю, як не мають його ті золоті обручки,
що одягнете сьогодні одне одному під присягою Богові!
Щастя вам, довголіття, вірного кохання!
Живіть у злагоді, мирі, любові, продовжуйте
та звеличуйте свій рід на землі у доньках і синах!


Є такий вислів: не диво, що подружжя розходяться, диво, що до цих пір живуть разом. А ми бажаємо, що б ви жили на диво – в дружбі, любові і злагоді!


Шановні молодята!
Поздоровляємо Вас зі святом весілля. Бажаємо Вам завжди бути разом, любити один одного, допомагати в усьому, а якщо, ненароком, життя буде випробовувати Ваш освячений союз, то хай завжди з Вами буде підтримка близьких Вам людей та друзів.