Поздоровлення з вінчанням


Нехай любов утвердить віру, взаємність зміцнить почуття, Цей незабутній день вінчання, візміть собою у ЖИТТЯ!!!!


Хай тільки добро встеляє дорогу, Якою підете у вирій подружнього буття. Хай Віра, Надія, Любов із вами Крокують у кожній хвилині життя. Хай доля сімейна процвітає, Хай щастя сміється вам, Усе, що найкраще є у світі Хай буде у вашому житті.


Юність, молодість… Неповторна, найцікавіша, найромантичніше і, безумовно, найщасливіша пора в житті. Бо це пора закоханості, щирого вірного кохання двох молодих сердець – молодих сердець ____________. Сьогодні в них – найпам’ятніша подія в житті – вони стають на рушничок щастя. Бажаємо молодятам цього червневого, багатого на літнє тепло і щедрі дари природи, дня на все життя – лебединої вірності, щастя, щирого, душевного порозуміння, таланту поступатись один одному, достатку (стільки, скільки потрібно, щоб бути просто задоволеним великим подарунком долі – життям), ну і, звичайно, діточок, як весняних квіточок.


Нехай пахучим цвітом стелиться дорога, нехай відходять вдалеч горе і біда. Нехай же буде щастя і міцне здоров’я, радість і повага на многії літа. Бажаємо щастя на кожній стежиш, вірних друзів завжди у путі. Хай усе, що потрібно людині, супутником буде у Вашім житті.
Щиро вітаємо молоду пару! Хай хрещатим барвінком і вишитим рушником стелиться ваша доріжка у спільне сімейне життя, а любові між вами не буде кінця-краю, як не мають його ті золоті обручки, що одягнете сьогодні одне одному під присягою Бога. Щастя вам, довголіття, вірного кохання. Живіть у злагоді, мирі, любові, продовжуйте і звеличуйте свій рід на землі у доньках і синах.


Поздоровляю Вас із найважливішим кроком у вашому житті!
Хочу побажати Вам, щоб всі подальші кроки в житті ви робили разом, твердо, нога в ногу! І нехай, якщо один з вас оступиться, інший обов’язково підтримає його! Щастя вам!


Нехай у вашій довгого і щасливого спільного життя буде все настільки добре і безхмарно, наскільки потягне на Божественних вагах світобудови ваша любов!


Візьміть чашу терпіння, вилийте туди повне серце любові,
додайте дві жмені щедрості, приправте трішки гумором і великою кількістю віри.
Все ретельно змішайте. Нанесіть щедро на відрізок життя, відпущеного вам,
і щиро пропонуйте кожному, кого зустрінете на своєму шляху.


Бажаємо щастя людського, здоров’я міцного,
Багатства від долі і втіхи доволі!
Хай радість приносить вам кожна година,
Від горя хоронить молитва свята,
Хай щастям квітує життєва стежина
На многі і благі майбутні літа!