З днем Фізичної Культури та Спорту


Шановні спортсмени, тренери та вся фізкультурно-спортивна громадськість!
Сердечно вітаю вас із Днем фізичної культури і спорту!
Я радий поздоровити всіх з цим чудовим святом, яке пропагандує силу, здоров’я та здоровий спосіб життя.
Немає жодного сумніву, що лише здоровий спосіб життя сприятиме оновленню нашого міста, здійсненню багатьох добрих справ, подальшому розвитку найкращих традицій столиці. Наші спортсмени гідно представляють нашу державу на найпрестижніших світових спортивних аренах.


Бажаю усім фахівцям галуз фізичної культури, тренерам, спортсменам і їхнім родинам добробуту, щастя, злагоди, гарного настрою, наснаги, рекордних спортивних та особистих досягнень.


Це свято, яке уособлює велич сили духу, мужності і патріотизму наших людей, залучає до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяє його популяризації і розвитку, наслідує славні традиції українського народу. Сьогоднішнє зростання рядів сподвижників фізичної культури і спорту – добра ознака утвердження в суспільстві ідеалів людської краси і духовного здоров’я, одвічного прагнення людини до самовдосконалення.
Зі святом Вас.


Зичимо спортсменам високих здобутків та перемог у змаганнях на славу нашої країни і них самих. Нехай ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для нового покоління юних спорцменів. В цей святковий день щиро бажаю усім вам міцного здоров’я, добра і щастя, великої наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот в ім’я процвітання України!


Щиро вітаю Вас із професійним святом – “Днем фізичної культури і спорту в Україні”.
Відрадно, що ряди прихильників фізичної культури і спорту в нашому районі невпинно зростають і стають запорукою гармонійного розвитку особистості.
Своїми досягненнями, натхненною працею Ви прославили і прославляєте нашу країну, вносите вагомий внесок у розвиток фізкультурно-спортивного, Олімпійського та Паралімпійського руху в Україні.
Зі святом Вас!!!


Сердечно вітаю вас із Днем фізичної культури і спорту!
У день професійного свята бажаю Вам успіхів у благородній справі популяризації здорового способу життя, залучення громадян до занять фізичною культурою і спортом. Міцного всім здоров’я, родинного щастя, невичерпного оптимізму, натхнення у здійсненні всіх починань та задумів, нових спортивних звершень.
Нехай Ваші досягнення і надалі примножують славу і авторитет України в усьому світі.


Щиро вітаю спортсменів, тренерів, всіх фахівців галузі фізичної культури і спорту, всіх прихильників фізкультурно-спортивного руху з нагоди святкування Дня фізичної культури і спорту.
Нинішнє зростання рядів сподвижників і прихильників фізичної культури і спорту добра ознака утвердження людської краси і духовного здоров´я, прагнення людини до самовдосконалення.
Зі святом Вас!


Поздоровляю з днем фізичної культури та спорту!
Бажаю всім міцного здоров´я, великої вдачі, наполегливості, наснаги, та перемог в усіх справах! Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує молодість, велич духу і мужність, сприяє популяризації та розвиткові сфери фізичної культури і спорту, наслідує кращі традиції видатних атлетів заради щасливого майбутнього.