Привітання з днем Медика


Шановні працівники медицини!
Вітаю Вас з вашим професійним святом. Бажаю міцного здоров’я, впевненості у власних силах, добробуту, сімейного благополуччя та здійснення найзаповітніших мрій!


Від усього серця вітаю вас з професійним святом – Днем працівників медицини!
Щиро вдячний Вам за сумлінне виконання Ваших професійних обов’язків: забезпечення профілактики, діагностики та лікування сільськогосподарських тварин, гарантій якості та безпеки агропромислової продукції.
Нехай благословенними будуть Ваші дороги, нехай завжди супроводжують успіхи, радують друзі, колеги, надихають нові справи, окриляє любов, зігріває родинне тепло!
Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю. Хай усе добре, зроблене з душею і натхненням, повертається до Вас сторицею!
Бажаю Вам, вашим рідним і близьким міцного здоров’я, щастя, прихильності долі, миру і процвітання, успіхів у здійсненні намічених планів!


Вітаю з Днем медика!
Бажаю вам хронічного здоров’я, рецидивуючого щастя, гіпертонічної зарплатні і вагітного гаманця!


Квіт добра в медицині не згас,
Лиходії його не осквернять,
Віддаємо Тобі шану й честь,
Українко, сестро милосердя!!!
Зі святом Вас!!!


ДОРОГІ МЕДИЧНІ СЕСТРИ!
З нагоди Вашого професійного свята – міжнародного дня медичної сестри прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за Ваші чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров’я!
Протягом тисячоліть люди, які рятують від хвороб і гоять рани, користуються постійною любов’ю та повагою.
Зі святом Вас! Щастя Вам і добра!


Шановні медики!
Ваші талановиті руки дарують людям радість життя, вселяють віру у зцілення.
Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю! І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!


Щороку, в третю неділю червня, ми відзначаємо День медичного працівника. Професія, обрана Вами, в усьому світі вважається найгуманнішою. Роль медичного працівника в нашому суспільстві завжди буде важливою і необхідною. І кожний лікар розуміє: здоров’я суспільства залежить від професійності, порядності і душевної доброти учнів Гіппократа.
Тож успіхів Вам у цій благородній справі!


Шановні лікарі, медсестри, санітарки та ветерани медичної служби!
Від усього серця вітаю Вас з професійним святом і бажаю Вам міцного здоров’я, успіхів, наснаги, достатку та доброго настрою.