З днем Працівника освіти


Дорогі працівники освіти!
У день Вашого професійного свята бажаю Вам міцного здоров’я, мужності, стриманості та великого терпіння, адже виховання та навчання ніколи не було легкою справою.
Зі святом Вас і нехай все у Вас вийде!


Вітаю Вас із Вашим професійним святом – Днем працівників освіти. У наш з Вами непростий час, на плечі працівників освіти лягає відповідальність за навчальний процес молодого покоління українців, а отже Ви фактично відповідаєте за те, яким буде майбутнє нашої держави. Зі святом Вас!!!


Вітаю всіх із нашим професійним святом – Днем працівників освіти.
Зичу міцного і витривалого здоров’я. Краще, аніж будь-хто інший, ви знаєте, наскільки воно потрібне кожному із нас у дошкільній групі, класі чи навчальній аудиторії. І наскільки катастрофічно спливає в щоденних професійних клопотах.
Ваша зброя – слово,
Штик у вас – перо,
Їх використовуйте
Людям на добро!


Вітаю всіх Вас із нашим професійним святом – Днем працівників освіти.
Щиро зичу достатку, миру й злагоди вашим родинам.
Нехай ваші рідні дітки та онуки приносять вам тільки радість та оправдовують життєві сподівання!


Шановні освітяни!
Вдячних вам вихованців! Пошани від громадськості! Належного державного поцінування важкої праці! З оптимізмом подивіться у завтрашній день.
Щиро поздовровляю вас зі святом!!!


Дорогі працівники освіти, ми хочемо Вам побажати творчого натхнення, душевного тепла та особистого щастя. Нехай ваша професійна діяльність і надалі приносить Україні нові творчі досягнення та культурні звершення. Нехай Вас цінує країна, учні, батьки, керівники.


Щиро вітаємо Вас з професійним святом! Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.


Приносимо наші привітання до свята Дня освітян
Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і милою приємністю. Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, Вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях. Бажаємо Вам, дороги вчителі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті. Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!