Релігійні привітання


Хай Ангел-Хранитель вночі Запалить тобі три свічі… Перша свіча – за любов: Даруй її знов і знов. Друга – за доброту, правду і прямоту… Третя свіча – оберіг Від всіх негараздів і лих.


Cьогодні вперше перед Богом
Відкрила серце ти своє.
В любові й радості віднині
Нехай життя пливе твоє.
Твори добро, живи у вірі,
Плекай надію та любов.
І мудрість в імені твоєму
Благословенна буде знов і знов.


Щоб завжди янголи її Від напастей оберігали, Щоб була чемною в сім’ї І вам у всьому помагала. Щоб виросла на втіху всім, Була опорою в родині І щоб прославила ваш дім Во славу неньки – України!


Нехай у ваш дім поспішає радість, душу наповнює приємне хвилювання, а серце – тепло кохання! Щоб у це релігійне свято у Вас в житті додасться добра, щирості і успіхів!


З нагоди величного релігійного свята прийміть найщиріші вітання! Нехай це уросчисте дійство принесе добро, достаток, затишок та Господню благодать у ваші оселі. Хай слово Боже наповнить ваші серця любов’ю, щирістю та надією на краще майбутнє. Нехай Всемилостивий Господь дарує нам мир і спокій на нашій рідній землі, захистить від життєвих негараздів, допоможе у здійсненні світлих задумів та надихає всіх вас на добрі справи на благо та добробут наших родин і усієї України!


Сьогоднішній святковий день має дуже велике значення для кожного християнина, тому я хочу вас привітати з цим чудовим святом. Я хочу побажати вам гарного настрою, міцного здоров’я і всього самого найкращого і світлого, чого вам не вистачає в повсякденному житті. Нехай цей святковий день ще більше згуртує вас зі своїми рідними і близькими, адже ви так рідко з ними проводите час. Нехай ваше серце наповниться теплом, любов’ю та вірою. Знайте, що Господь завжди благословляє тих, чиї думки світлі, а добрі наміри. Доведіть, що ви точно є такою людиною. Щасливого вам свята.


Нехай у це важливе християнське свято всі наші молитви будуть почуті, в сім’ях панує мир і благодать, а злі погляди обходять вас стороною. Бажаю здоров’я, добрих помислів і Божого милосердя!


Мені хочеться побажати вам тільки того, що вам необхідно для справжнього щастя. Ніколи не втрачайте віру, бо вона має велике значення для кожної людини. Хочу побажати вам міцного здоров’я, щастя і терпіння. Бажаю вам провести цей день зі своїми рідними і близькими. Відпочивайте і розслабляйтеся в цей прекрасний день.