Свято Воздвиження хреста Господнього


З Воздвиженням я вас вітаю,
Нехай Господь вам освітлює шлях.
Нехай Хрест Його від бід завжди рятує,
А всі випробування будуть по зубах.
Нехай в душі завжди горить Надія,
Хай Віра вас оберігає й окриляє.
Хай здійснюють всі ваші мрії
А любов близьких, сил вам додає!


У День Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього у нас є привід і для скорботи, і для радості. Ісус був розп’ятий на хресті і страждав за наші гріхи, але цей хрест був дарований людям як уособлення величезної віри, як символ християнства. Нехай міцніє віра ваша, а всі страждання втішаться хрестом животворящим!


З Воздвиженням я Вас вітаю,
Нехай Господь освітлює Вам путь.
Нехай Хрест Його від бід завжди рятує,
І не дає з дороги щастя вам звернуть.


З Воздвиженням Хреста Господнього!
Вчора і завтра, і сьогодні
Хай буде завжди врозумлять
Святая Божа благодать!
Нехай Господь оберігає
Тебе від горя і біди,
Нехай яскраво сонце сяє
В житті твоєму назавжди!


У цей прекрасний день ми будемо відзначати свято, яке є особливим для всіх християн. Я хочу привітати вас з Днем Воздвиження Хреста Господнього, який є одним з найсвітліших і священних свят. Мені хочеться, щоби ви завжди пам’ятали про те, що Господь ціною свого життя спокутував наші гріхи, тому ми повинні бути вдячні і благородні. Мені хочеться побажати вам міцного здоров’я, щастя і взаєморозуміння. Нехай ніякі неприємності, біди і гіркоти не будуть заважати вам веселитися і радіти життю. Нехай все в твоєму житті буде саме так, як ви самі того хочете. Ніколи не втрачайте віру, тому що вона допомагає жити, насолоджуватися кожним моментом і кожною секундою. Живіть в своє задоволення, ніколи не впадайте у відчай і не сумуйте. Проведіть цей день разом з тими, кого ви любите. Удачі!


Вітаємо зі святом Воздвиження Хреста. Бажаємо величезного щастя вам і вашим близьким, невтомної віри і світлої надії, невичерпної любові і непереможного бажання робити добрі справи. Нехай Господь вас береже, а кожен день в житті для вас буде радісним та блаженним!


На всі сторони світу
звернено Святиню –
Животворящий Хрест
споруджено на твердині.
Він зцілить, направить
На світлий шлях благий,
Щоб життя твоє прославить
І подарувати спокій!


Святий хрест – це символ нескінченної Божої любові до нас, символ Христової жертви, символ нашого відкуплення та спасіння, символ Христової перемоги над смертю та дияволом. Віддаючи честь святому хресту, ми віддаємо честь самому Ісусу. Зі святом Воздвиження Чесного Хреста! Нехай ваша віра оберігає вас щодня!