Привітання з річницею весілля 2 роки


По життю витримати будь-які колотнечі
Вам бажаю жити без ворожнечі:
Щоб у вас мої дорогенькі,
Як на папері, було б все гладенько!


Два роки весілля і, по протоколу,
Рулон паперу можна жартома дарувать.
Але хочеться сьогодні без приколу
Серйозно Вас з цим святом привітать.


Неначе річниця несерйозна –
Букети дарують з паперових троянд,
Промисловість паперово-целюлозна
Вам ще подарує декілька лаванд!


Два роки минуло після прекрасного події – вашого весілля. Ви стали досвідченішими і мудрішими. Хоча, ця річниця і називається “паперовою”, ми сподіваємося, що ваші стосунки з кожним роком ставатимуть все міцнішими і міцнішими, що ви не розлучитеся ніколи. Нехай у вашому житті буде більше світлих і радісних хвилин. Будьте щасливі!


Сьогодні, вам будуть бажати багато чого: любові, здоров’я, успіху. Але я вам побажаю того, чого сьогодні жоден з присутніх не побажає! Я бажаю вам спільну проблему. Так, я бажаю вам трудність, через яку ви пройдете разом, вирішите її, спільною працею і зусиллями і при цьому не втратите ні грама любові, а навпаки подвоїте її! Адже в щастя, всім живеться добре! А коли настають проблеми, ось тоді і проявляється сутність людини, ось відносини переходять на новий якісний рівень! Але зате після труднощів, ви зрозумієте, що кожен з вас на все здатний щоб захистити свій шлюб! І після цього полюбите один-одного сильніше. З паперовим весіллям вас!


Сьогодні всі ваші близькі, вітають вас з вашим другим, паперовим роком спільного, подружнього життя! Бажаємо вам, ніколи не зраджувати один-одного і любити, так як в день весілля! Щоб від початку і до кінця, ви з гідністю пронесли свою любов! Два роки, це і не багато і не мало! Це вже два роки! Але любов не вимірюється часом, вона вимірюється вчинками і почуттями! Так що зовсім не важливо скільки минуло часу, головне що ви щасливі і разом! Нехай Господь береже вас і береже ваш шлюб! З паперовим весіллям вас!


Період, коли подружня пара відзначає два роки спільного життя, називається паперовим, із за того, що може порватися! Але мало хто знає, що називається він паперовим ще й тому, що з подружнього життя, як з паперу, саме в цей період, можна робити фігури, як орігамі. Тобто самому ліпити своє життя, іншими словами! І так як складеш, так і проживеш! Так от, сьогодні ми бажаємо, щоб ваше спільне життя, склалася міцно і вдало! Щоб ніщо і ніхто не зміг зруйнувати вашу сім’ю. Адже тільки справжня любов, може пройти через будь-які випробування та перепони і при цьому ще більше розгорітися! Зі святом вас!


Сьогодні ви, відзначаєте вже другий рік, вашого подружнього життя. Паперове весілля. Звучить хоч і не шикарно, але зате це ваше паперове весілля! Адже у вас вже є досвід подружнього життя. Поступитися один – одному, вже не так і складно. Думка другої половинки сприймається всерйоз і поважається! Бажаємо вам, берегти ваш шлюб, щоб він не розірвався ні з якого приводу. Щоб не зіпсувався і не намочився! Адже за два роки, ви вже побудували спільні плани і поставили цілі! Так ось я бажаю, щоб тепер ви потихеньку, не поспішаючи домагалися всього, що вам хочеться. Адже можна домогтися всього, головне, триматися воєдино!