Вітання з Паперовим весіллям


Вітаю вашу пару з 2-річчям спільного життя! Молодці, це вже паперове весілля, і ваш шлюб все міцніше. Будьте завжди щасливі один з одним, живіть мирно і в достатку! Нехай ваша сім’я росте і процвітає, а почуття дорослішають і стають ще глибшими.


Два роки спільного сімейного життя в народі називають паперовим весіллям. Якщо любов була несправжньою, то шлюб розвалиться так же легко, як рветься папір. Ви зуміли зберегти свою любов і повагу один до одного в найскладніші – перші роки спільного життя і пройшли бойове хрещення! Від душі вітаємо вас з паперовою весіллям і бажаємо зберегти вірність і почуття аж до золотого весілля!


Нехай папір двох років вашого спільного життя горить не перестаючи полум’ям любові і незгасимої пристрасті!


Є така приказка: папір все стерпить. Нехай же папір вашого спільного життя протистоїть усім негараздам і стерпить всі неприємності!


Нехай говорять, що папір легко горить і добре рветься. Зате тільки на папері можна написати найпрекрасніші слова. Так вип’ємо ж за папір і все те, що чоловік і дружина можуть написати на ньому. За паперове весілля!


“Паперове” весілля – це важливий рубіж. Один паперовий листок порвати дуже легко, два – вже важче. Попереду вас чекає багато радощів і негараздів, бажаємо вам пережити їх разом, тримаючись за руки і не втрачаючи віри один в одного! Нехай вогонь непорозуміння ніколи не торкнеться вашого паперового щастя, і коли-небудь воно стане твердіше діаманта!


Сьогодні в день вашої річниці – паперового весілля хочеться подарувати вам цей паперовий літачок. Нехай він несе вас в дивовижному польоті на крилах любові і віри, нехай сім’я міцнішає з кожним днем. Любов ваша щира і чиста, взаємна – це найголовніше. Але радісніше живеться з шарудливими зеленими папірцями, чого в достатку вам і бажаємо!


Юне подружжя! Вашому шлюбу сьогодні виповнилося 2 роки. Нехай у вас він асоціюється з білим, практично незайманим аркушем паперу, де можна малювати все, що тільки бажаєте. Перед вами відкриваються незвідані простори і безмежні можливості. Так наберіться ж мудрості і терпіння для довгої дороги! Хай вдача ніколи вас не полишить!