Привітання колезі


Вітаємо з підвищенням! Бажаємо такому прекрасному фахівця прагнути до ще більших досягнень в роботі. Для цього у тебе є все, що потрібно: знання, досвід, уміння вибудовувати відносини з колегами, творчий підхід до вирішення різного роду завдань! Нехай до цього додасться ще здоров’я і відмінний настрій! А ми будемо гарною підтримкою для тебе!


Ви йдете на заслужений відпочинок
-Так казенна бумага гласить
Та в урочу щасливу цю мить
Чомусь серце так сильно щемить.
Скільки літ нам сурми грали
П’ятирічок урочистий марш.
І настав час коли усі ми сказали
Україна для нас!
Не помітно ми з Вами мужніли,
Набирались, як кажуть, ума.
Ви і з нами ніяк не старіли.
А воно й недарма …
Хоч давали Ви декому перцю
(Нерадивим, звичайно, не раз),
Говорю Вам від щирого серця:
Пам’ятатимуть Вас.
Нелегку ревізорську науку
До кінця не спізна неборак.
Тисну Вашу могутнюю руку
І кажу отак:
– Будьте дужі, щасливі, любимі!
І заходьте частіше до нас.
… Як набатно відлунюють кроки
в цей урочистий час!…


Бажаємо, щоб на професійній ниві Вам всюди супроводжував успіх. Нехай всі творчі задумки завжди вдало здійснюються і гідно оцінюються начальством. Що б колеги поважали і прислухалися до Вашої думки. З підвищенням!


Щиро вітаємо Вас з цією радісною подією. Завдяки Вашій стійкого терпінню і бездоганною роботі, Ви стали на щабель вище. Бажаємо, щоб з підвищенням посади зросла Ваша віра в себе, покращилися умови праці, а зарплата досягла небувалих висот. Що б начальство було прихильно, а робочий колектив став для Вас другою сім’єю!


Вітаю з новою роботою, з новими починаннями, новими планами, новими прагненнями, новими можливостями. Хай працюється легко і весело, нехай всяке старання приносить свої плоди, хай діяльність твоя забезпечує тобі високий статус, престиж, успіх і достаток.


Вітаю, з отриманням нової посади! Прийми це підвищення як заслужену нагороду, за працю і прагнення до перемоги. Нехай ця щабель буде не останньою вершиною твого успіху, а тільки початком кар’єрного росту. Бажаю тобі залишатися таким же простим і наполегливою в своїй справі. І нехай доля вбереже від невірних рішень і дурних вчинків!


Вітаю з новим статусом, з новим досягненням, з новою роботою. Хочу побажати невичерпного потоку креативних ідей і чудових задумів, високого ентузіазму і бравого оптимізму, доброго здоров’я і блискучих перспектив, чудового настрою і добрих колег.


Дорогий колего! Прийми наші вітання з підвищенням! Ти чудовий співробітник, чудово розумієш поставлені завдання, грамотно знаходиш шляхи вирішення і робота тобою здається в термін. Своєю працьовитістю і завзятістю ти домігся цього підвищення! Бажаємо тобі залишатися таким же виконавчим співробітником і надалі тебе, безумовно, чекають ще більші успіхи!